Logopeda, pedagog, psycholog, terapeuta dziecięcy – Anna Dobosz

Anna Dobosz - psycholog, logopeda dziecięcyNazywam się Ania Dobosz..  Od 1994 roku pracuję z dziećmi.

Prowadzę terapię zintegrowaną, która jest moim autorskim programem skierowanym do Dzieci obciążonych dysleksją, dysgrafią, dysortografią, spektrum autyzmu, Zespołu Aspergera, zaburzeniami rozwoju psychoruchowego, opóźnionym rozwojem mowy, brakiem mowy i innymi problemami ogólnorozwojowymi.

Praca z Dziećmi i Rodzinami  to moja pasja i powołanie, takie  jak bycie mamą.

W 1996 roku zostałam mamą pierwszego mojego dziecka –  Karoliny, w 1998 roku – Oli, a w 2001   – syna Jakuba. Pragnąc pogodzić pracę terapeutyczną z obowiązkami wobec własnych dzieci –  otworzyłam w 2000 roku swój gabinet przy ul Ryżowej 24b w Warszawie, w domu w którym mieszkałam z rodziną.

 W 2002 roku, ze względu na dużą ilość pacjentów i konieczność współpracy z innymi specjalistami –  otworzyłam Poradnię Ani Dobosz, a moje Dzieci wpływały  na rozwój  tego miejsca i często były pierwszymi pacjentami współpracujących ze mną terapeutów.

W latach 2007 – 2017 pełniłam stanowiskon  dyrektora Niepublicznej Poradni Psychologiczno Pedagogicznej mieszczącej się najpierw przy ul Ryżowej, a potem Fasolowej.

W 2016 roku postanowiłam rozszerzyć swoją działalność i otworzyłam w uroczym Olsztynie na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej – Centrum Wspomagania Rozwoju MAJA , gdzie prócz własnej praktyki terapeutycznej organizuję TURNUSY TERAPEUTYCZNE dla Dzieci, Młodzieży i Rodzin.


Rok później otworzyłam Centrum Wspomagania Rozwoju MAJA w Warszawie.


OFERUJEMY  skuteczną i fachową pomoc psychologiczną,  pedagogiczną, logopedyczna, neurologopedyczną, fizjoterapeutyczną. Zapraszam wraz z Zespołem wspaniałych terapeutów, dla których praca jest pasją.


Zapraszam do naszej KSIĘGARNI, w której można nabyć gry edukacyjne, zabawki ogólnorozwojowe,  pomoce terapeutyczne , sposoby na dysleksję.


O historii  i naszych korzeniach ja i moja najstarsza córka, Karolina, opowiedziałyśmy w książce o polskich firmach rodzinnych, w rozdziale: By dzieci były szczęśliwe”. Zapraszam do przeczytania.

centrum wspomagania rozwoju maja,

W  2016 roku postanowiłam  rozszerzyć swoją działalność i otworzyłam w uroczym Olsztynie na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej –   Centrum Wspomagania Rozwoju MAJA , gdzie prócz własnej praktyki terapeutycznej organizuję  TURNUSY TERAPEUTYCZNE dla Dzieci, Młodzieży i Rodzin.

skontaktuj się z nami

skorzystaj z formularza kontaktowego