Logopeda, psycholog, terapeuta dziecięcy – Anna Dobosz

Anna Dobosz - psycholog, logopeda dziecięcyNazywam się Anna Dobosz. Jestem właścicielką i założycielką Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej KAJA oraz Centrum Wspomagania Rozwoju MAJA w Warszawie.

Kiedy byłam mała marzyłam, by wszystkie dzieci były szczęśliwe.

Taki jest mój cel do dzisiaj.

Praktykę terapii dziecięcej prowadzę od ponad 20 lat. Z wykształcenia jestem pedagogiem, logopedą, terapeutą psychoruchowym. Ale przede wszystkim jestem mamą trójki, już prawie dorosłych dzieci, Karoliny, Oli i Kuby .

Moje osobiste dzieje, doświadczenie zdobyte przy wychowaniu dzieci,  wieloletnia praca terapeutyczna z dziećmi i  rodzinami, oraz prowadzenie poradni zsumowały się na pewność, że jestem osobą, która naprawdę rozumie potrzeby dzieci i ich rodziców.

Dużo o historii naszych poradni i naszych korzeniach ja i moja najstarsza córka, Karolina, opowiedziałyśmy w książce o polskich firmach rodzinnych, w rozdziale: By dzieci były szczęśliwe”. Zapraszam do przeczytania.

Pierwszą Poradnię Ani Dobosz, na ulicy Ryżowej, w Warszawie otworzyłam w roku 2002. Po 14 latach prowadzenia poradni wiem, jakie terapie mają największe znaczenie dla dzieci, co jest najbardziej skuteczne, w jakich przypadkach należy je przerwać. Wiele dzieci, które do nas przyszły, już są dorosłe, wiem co się z nimi dzieje, jak sobie radzą w życiu.

Budując na zdobytej prze te lata wiedzy i doświadczeniu, w lipcu 2016 roku postanowiłam rozszerzyć swoją działalność. Tak powstały dwie nowe marki, KAJA i MAJA, które są kontynuacją Poradni Ani Dobosz, ale ulepszoną i wzbogaconą o nowe podejście do wsparcia rodziny.

Obserwując i praktykując różne sposoby pomocy dziecku w prawidłowym rozwoju zauważyłam, że Dziecko prócz pomocy terapeutycznej i skupianiu się na deficytach z którymi walczymy  w domu, w szkole i  na różnego rodzaju terapiach, potrzebuje być wzmacniane przez swoje MOCNE STRONY, które zawsze można w dziecku znaleźć i rozwijać.

Obok Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej KAJA, utworzyłam Centrum Wspomagania Rozwoju MAJA, gdzie prowadzę TURNUSY TERAPEUTYCZNE dla Dzieci, Młodzieży i Rodzin.

Tak więc zapraszam do Centrum Wspomagania Rozwoju, MAJA w Olsztynie,  koło Częstochowy, przy ulicy Kuna. I zapraszam do Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej KAJA, przy ulicy Fasolowej, w Warszawie.

Zapraszam też do systematycznego odwiedzania naszej strony, która jest opowieścią o tym, co robimy.

skontaktuj się z nami

skorzystaj z formularza kontaktowego