Centrum Wspomagania Rozwoju – Maja

 

W Centrum Wspomagania Rozwoju MAJA zapraszamy na konsultacje z Rodzicami i terapię zintegrowaną dla Dzieci.

Ta kompleksowa pomoc dzieciom i ich rodzinom oparta jest na autorskim programie Anny Dobosz terapii zintegrowanej,  jest bardzo korzystna ekonomicznie dla Rodziców oraz niezwykle skuteczna dla Dzieci, które nie mają czasu na znudzenie się terapią, bo nie muszą chodzić na oddzielne zajęcia do logopedy, pedagoga, terapeuty SI itp. tylko podczas jednej godziny integruje się potrzebną im terapię u jednego specjalisty, doświadczonego w kilku formach pracy.

Turnusy terapeutyczne

Od  2017, proponujemy także:  TURNUSY TERAPEUTYCZNE dla Dzieci, RODZINNE WYJAZDY INTEGRACYJNE na których cała Rodzina wspólnie uczestniczy w zajęciach sportowych i warsztatowych , oraz wyjazdy integracyjne i WARSZTATY dla szkół,  na które zapraszamy Dzieci i Młodzieży z opiekunami i wychowawcami.

Jura Krakowsko – Częstochowska –  piękne tereny, ścieżki rowerowe, góry, skały, jaskinie i zwierzęta – to wszystko daje olbrzymie możliwości. W pracy z dziećmi korzystamy z dobroczynnego wpływu zwierząt na ludzi. Prowadzimy hipoterapię i dogoterapię, czyli zajęcia z końmi i psami. Wspinamy się, jeździmy na rowerach, chodzimy po górach, rozwijamy wiedzę.  TERAPIA NA JURZE daje  okazję w ekspresowym tempie nauczyć się, poczuć i wprowadzić w życie kompetencje zdobyte na turnusach.

 

 

Nasza oferta

Terapia

Masaż


skontaktuj się z nami

skorzystaj z formularza kontaktowego